Prekių pirkimo-pardavimo elektroninėje parduotuvėje varliukas.lt taisyklės

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes el. parduotuvėje www.varliukas.lt
1. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pirkėjas informuojamas el. parduotuvės www.varliukas.lt tinklalapyje. Pirkėjui apsiperkant el. parduotuvėje www.varliukas.lt taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu.
2. Pirkti el. parduotuvėje www.varliukas.lt turi teisę:

  • veiksnūs fiziniai asmenys, t.y., asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;
  • nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;
  • juridiniai asmenys;
  • visų aukščiau nurodytų asmenų įgaliotieji atstovai.

3. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje www.varliukas.lt suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. Pirkėjas apmoka tikslią, neskaidomą sumą, kuri nurodoma patvritinant užsakymą. Užsakymai su klaidinga apmokama suma - atšaukiami.

4. Pirkėjo asmens duomenys bus tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais tik gavus Pirkėjo sutikimą. Pirkėjo sutikimas išreiškiamas užpildant registracijos anketą ir šiose Taisyklėse nustatyta tvarka anketoje pažymint atitinkamus laukus.

5. Kitų prekių gražinimas vykdomas pagal LR ūkio ministro įsakymu patvirtintas daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles. 

6. Nusipirkę netinkamos kokybės prekę ar prekę, kurios neatitinka dydis, spalva, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos. Už netinkamos kokybės prekę ar grąžinamą prekę Jums grąžinami sumokėti pinigai. 

7. Netinkamos kokybes preke laikoma prekė ant kurios matosi gamyklinis brokas. Grąžinimo teisė negalioja prekėms, kurių būklė pablogėjusi ne dėl pardavėjo kaltės.

8. Grąžinamos prekės turi atitikti tokius reikalavimus: nebuvo naudojamos; nebuvo sugadintos; neprarado prekinės išvaizdos; nebuvo nuplėštos etiketės. Visos prekės grąžinamos orginalioje pakuotėje.

9. Grąžinant prekę, prie prekių būtina pridėti laisvos formos prašymą, kuriame turi būti nurodyta prekių grąžinimo priežastis, sąskaitos numeris.

10. Prekių keitimas. Prekių nekeičiame. Norėdami pasikeisti dydį, spalvą ar į kitą prekę – tiesiog grąžinkite gautą prekę, o norimą užsakykite iš naujo - suformuojant naują užsakymą. Pasirinktą prekę rezervuosime Jums ir būsite garantuoti, kad niekas jos nenupirks.

11. Grąžinus prekinės išvaizdos nepraradusią prekę, pinigai grąžinami 5 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos, kitu atveju spredimas pateikiamas per 14 d. Jeigu pirkimo metu Jums buvo pritaikytos spec. siuntimo sąlygos, pvz.: nemokamas pristatymas arba pristatymo nuolaida, grąžinimo atveju Pardavėjas turi teisę išskaičiuoti iš Pirkėjo sumą (1,50-6,50 euro), kurią jis išleido transportavimui ir pervesti į Pirkėjo sąskaitą mažesnę sumą nei Pirkėjas mokėjo. Jeigu prekė grąžinama neatsiėmus jos iš paštomato, išskaičiuojama 2,50€ grąžinimo siuntimo mokestis.

12. Jeigu grąžinama prekė su gamintojo defektu, tai grąžinamąjį siuntimo mokestį kompensuojame. Kitu atveju, grąžindami prekę, turėsite sumokėti grąžinamąjį siuntimo mokestį. Gražinamus siuntinius prašome siųsti registruotu paštu, nes mes neatsakome dėl siunčiamų siuntinių pradingimo.

13. Remiantis šiomis taisyklėmis, žemiau išvardinti drabužiai negrąžinami ir nekeičiami: berniukų arba mergaičių apatiniai drabužiai - apatinės kelnaitės, trumpikės, naktiniai marškiniai, pižamos, kambario chalatai, pėdkelnės, triko, kojinės, puskojinės, kūdikių drabužėliai, lygaus tiulio sijonai, aksesuarai.

Prekės (rūbai, sijonai, triko, šoki tapkutės ir kt.), kurie užsakomi/siuvami/gaminami pagal individualius užsakymus yra negrąžinami ir nekeičiami. 

Jeigu parduodamos prekės su defektais/brokais, kurie yra nudoryti prie prekės aprašymo, ar nukainuotos, tai tokios prekės su defektais ir nukainuotos nepriimamos grąžinimui.

Prieš grąžinant, apie gautas netinkamas prekes prašome mus informuoti el. paštu: varliukui@gmail.com per  3 d.d.

14. Prekių ilgiai, apmimtys ir kiti išmatavimai matuojami rankiniu būdų, tad matuojant rūbelius galima 1-3 cm paklaida.

15. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma el. Parduotuvėje www.varliukas.lt

16. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.