Prekių pristatymas ir grąžinimas.

Prekių pristatymas

1. Internetinėje parduotuvėje www.varliukas.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo Jums patogiu laiku. Prekes galite užsisakyti čia, e-parduotuvėje; galite užsakymą pateikti el. paštu varliukui@gmail.com; galite užsisakyti paskambinę telefonu 8667 83302.

Visas prekes, kurias eina įdėti į krepšelį, turime vietoje. Jums nereikės laukti, kol prekės bus atgabentos iš tiekėjų sandėlių ar pasiūtos.

2. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai priimami, bet nėra pristatomi, nebent asmeniniu susitarimu sutarta kitaip.

3. Po užsakymo, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu atsiųsime Jums apmokėjimo detales.

4. Prekių pristatymas vykdomas:

Siuntas siunčiame: 

Lietuvos paštu, pakavimo ir siuntimo kaina 2,70€ / Užsakymo komentare galite nurodyti LP Express paštomatą, išsiųsime į jį.

Omniva paštomatais, pakavimo ir siuntimo kaina 2,90€ 

Gavę apmokėjimą, siuntinius išsiunčiame per 1 - 3 darbo dienas. 

Stengiames kuo greičiau.

5. Siunčiant prekes kaip dovaną kitam asmeniui jo adresu, pildant pristatymo duomenis, būtina nurodyti to žmogaus vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį.

6. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, išskyrus Neringą (Kuršių neriją).

Prekių grąžinimas

1. Prekių gražinimas vykdomas pagal LR ūkio ministro įsakymu patvirtintas daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles. 

2. Nusipirkę netinkamos kokybės prekę ar prekę, kurios neatitinka dydis, spalva, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos. Netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai už prekę. 

3. Netinkamos kokybes preke laikoma prekė ant kurios matosi gamyklinis brokas. Grąžinimo teisė negalioja prekėms, kurių būklė pablogėjusi ne dėl pardavėjo kaltės.

4. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti tokius reikalavimus: nebuvo naudojamos; nebuvo sugadintos; neprarado prekinės išvaizdos; nebuvo nuplėštos etiketės. Visos prekės gražinamos orginalioje pakuotėje.

5. Grąžinant arba keičiant prekę prie prekių būtina pridėti laisvos formos prašymą, kuriame turi būti nurodyta prekių  grąžinimo priežastis arba keitimo sąlygos ir sąskaitos numeris, kur gali būti padarytas pinigų grąžinimas.

6. Grąžinus prekinės išvaizdos nepraradusią prekę, pinigai grąžinami 5 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos, kitu atveju spredimas pateikiamas per 14 d.

7. Jeigu grąžinama prekė su gamintojo defektu, tai grąžinamąjį siuntimo mokestį kompensuojame. Kitu atveju, grąžindami prekę, turėsite sumokėti grąžinamąjį siuntimo mokestį.

8. Jeigu pirkimo metu buvo taikoma spec. siuntimo sąlygos - nemokamas pristatymas, arba sumažinta pristatymo kaina, grąžinimo atveju Pardavėjas turi teisę išskaičiuoti iš Pirkėjo sumą, kurią jis išleido transportavimui ir pervesti į Pirkėjo sąskaitą mažesnę sumą, nei Pirkėjas mokėjo. Jeigu pirkimo metu buvo taikomas nemokamas pristatymas, tai grąžinimo atveju, Pardavėjas turi teisę pervesti į Pirėkėjo sąskaitą dviems eurais mažesnę sumą, nei buvo mokėta, atitinkamai, jei buvo taikyta sumažinta pristatymo kaina - euru mažesnę sumą. Gražinamus siuntinius prašome siųsti registruotu paštu, nes mes neatsakome dėl siunčiamų siuntinių pradingimo. 

9. Remiantis šiomis taisyklėmis, žemiau išvardinti drabužiai negrąžinami ir nekeičiami: berniukų arba mergaičių apatiniai drabužiai - apatinės kelnaitės, trumpikės, naktiniai marškiniai, pižamos, kambario chalatai, pėdkelnės, triko, kojinės, puskojinės, kūdikių drabužėliai, tiulio sijonai, nepriimami grąžinimui/keitimui rūbai, šokių bateliai, kurie yra užsakyti, ar siuvami/gaminami pagal individualius užsakymus.

Prieš grąžinant, apie gautas netinkamas prekes, prašome mus informuoti el. paštu: varliukui@gmail.com arba info@varliukas.lt