Prekių pristatymas ir grąžinimas.

Prekių pristatymas

1. Internetinėje parduotuvėje www.varliukas.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo Jums patogiu laiku. Prekes galite užsisakyti čia, e-parduotuvėje; galite užsakymą pateikti el. paštu varliukui@gmail.com; galite užsisakyti paskambinę telefonu 8667 83302.

Visas prekes, kurias eina įdėti į krepšelį, turime vietoje. Jums nereikės laukti, kol prekės bus atgabentos iš tiekėjų sandėlių ar pasiūtos.

2. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai priimami, bet nėra pristatomi, nebent asmeniniu susitarimu sutarta kitaip.

3. Po užsakymo, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu atsiųsime Jums apmokėjimo detales. Jei dėl kažkokių priežasčių negaunate iš mūsų el. laiško per 6 val., susisiekite su mumis varliukui@gmail.com.

Prekes, kurias Jūs užsakote, visas turime vietoje, sandėlyje. Gavę apmokėjimą už prekes, nedelsiant, per 1-2 darbo dienas išsiųsime Jums prekes.

4. Prekių pristatymas vykdomas:

Siuntas siunčiame: 

Lietuvos paštu, pakavimo ir siuntimo kaina 2,00€ 

Omniva paštomatais, pakavimo ir siuntimo kaina 2,50€

Šiauliuose galima atsiimti Vaidoto g. NEMOKAMAI

Gavus apmokėjimą, įprastai siuntinukus išsiunčiame per 1 darbo dieną. 

  • Lietuvos paštu siuntos siunčiamos kiekvieną darbo dieną iki 11:00 val. Visos siuntos yra registruojamos.

  • Omniva paštomatu siuntos siunčiamos kiekvieną darbo dieną iki 13:00 val.

  • Siuntos autobusais. Norint prekes gauti skubiai, siunčiame per autobusų stotį. Vienas iš greičiausių būdų gauti siuntą. Dėl šio pristatymo būdo kreiptis individualiai, varliukui@gmail.com Autobusų siuntomis siunčiame tik didesnius užsakymus nuo 50,00€ sumos.

5. Siunčiant prekes kaip dovaną kitam asmeniui jo adresu, pildant pristatymo duomenis, būtina nurodyti to žmogaus vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį.

6. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, išskyrus Neringą (Kuršių neriją).

Prekių grąžinimas

1. Prekių gražinimas vykdomas pagal LR ūkio ministro įsakymu patvirtintas daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles. 

2. Nusipirkę netinkamos kokybės prekę ar prekę, kurios neatitinka dydis, spalva, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai už prekę. 

3. Netinkamos kokybes preke laikoma prekė ant kurios matosi gamyklinis brokas. Grąžinimo teisė negalioja prekėms, kurių būklė pablogėjusi ne dėl pardavėjo kaltės.

4. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti tokius reikalavimus: nebuvo naudojamos; nebuvo sugadintos; neprarado prekinės išvaizdos; nebuvo nuplėštos etiketės. Visos prekės gražinamos orginalioje pakuotėje.

5. Grąžinant arba keičiant prekę prie prekių būtina pridėti laisvos formos prašymą, kuriame turi būti nurodyta prekių  grąžinimo priežastis arba keitimo sąlygos ir sąskaitos numeris, kur gali būti padarytas pinigų grąžinimas.

6. Grąžinus prekinės išvaizdos nepraradusią prekę, pinigai grąžinami 5 darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos, kitu atveju spredimas pateikiamas per 14 d.

7. Jeigu grąžinama prekė su gamintojo defektu, tai grąžinamąjį siuntimo mokestį kompensuojame. Kitu atveju, grąžindami prekę, turėsite sumokėti grąžinamąjį siuntimo mokestį.

8. Jeigu pirkimo metu buvo taikoma spec. siuntimo sąlygos - nemokamas pristatymas, arba sumažinta pristatymo kaina, grąžinimo atveju Pardavėjas turi teisę išskaičiuoti iš Pirkėjo sumą, kurią jis išleido transportavimui ir pervesti į Pirkėjo sąskaitą mažesnę sumą, nei Pirkėjas mokėjo. Jeigu pirkimo metu buvo taikomas nemokamas pristatymas, tai grąžinimo atveju, Pardavėjas turi teisę pervesti į Pirėkėjo sąskaitą dviems eurais mažesnę sumą, nei buvo mokėta, atitinkamai, jei buvo taikyta sumažinta pristatymo kaina - euru mažesnę sumą. Gražinamus siuntinius prašome siųsti registruotu paštu, nes mes neatsakome dėl siunčiamų siuntinių pradingimo. 

9. Remiantis šiomis taisyklėmis, žemiau išvardinti drabužiai negrąžinami ir nekeičiami: berniukų arba mergaičių apatiniai drabužiai - apatinės kelnaitės, trumpikės, naktiniai marškiniai, pižamos, kambario chalatai, pėdkelnės, triko, kojinės, puskojinės, kūdikių drabužėliai. Taip pat nepriimami grąžinimui rūbai, kurie yra užsakyti, ar siuvami pagal individualius užsakymus.

Prieš grąžinant, apie gautas netinkamas prekes, prašome mus informuoti el. paštu: varliukui@gmail.com